ZMIANY SIĘ DZIEJĄ

…CZASEM WARTO MIEĆ NA NIE WPŁYW…

OD PONAD 20 LAT BIERZEMY AKTYWNY UDZIAŁ W KRAJOWEJ I MIĘDZYNARODOWEJ WYMIANIE DOŚWIADCZEŃ, KTÓREJ CELEM JEST ROZWÓJ PSR/TSR. COROCZNE KONFERENCJE PSTTSR, A TAKŻE EBTA – EUROPEAN BRIEF THERAPY ASSOCIATION, SFBTA – SOLUTION FOCUSED BRIEF THERAPY ASSOCIATION STANOWIĄ MIEJSCE SPOTKAŃ, POZNAWANIA DOŚWIADCZEŃ WIELU PROFESJONALISTÓW, A TAKŻE PREZENTOWANIA NASZYCH.

BIORĄC UDZIAŁ W NASZYCH SZKOLENIACH MASZ MOŻLIWOŚĆ POZNANIA TRADYCYJNYCH WERSJI SFBT – MODELU Z MILWAUKEE, CZY TEŻ MODELU Z BRUGGI. JEDNOCZENIE POZNASZ WIELE INNOWACJI, ROZWINIĘĆ TEJ METODY, DZIĘKI CZEMU BĘDZIESZ NA BIEŻĄCO Z TYM, CO „PISZCZY W TSR-OWEJ TRAWIE”

MODEL SYTUACYJNY PSR/TSR, KTÓRY POWSTAŁ W NASZYM CENTRUM JEST JEDNĄ Z INNOWACJI, KTÓRA WZMACNIA IDEĘ ELASTYCZNOŚCI, ORAZ KONIECZNOŚCI DOPASOWYWANIA STOSOWANYCH METOD DO BIEŻĄCEGO KONTEKSTU.

WSZYSTKO, ZAWSZE POTRZEBUJE BYĆ NA BIEŻĄCO WERYFIKOWANE! .

NA ZDJĘCIU  TOMASZ ŚWITEK PREZENTUJĄCY KSIĄŻKĘ KONFERENCYJNĄ – EBTA W SOFII W 2018 ROKU, KTÓREJ BYŁ POMYSŁODAWCĄ I GŁÓWNYM REDAKTOREM.

Książkę w wersji angielskojęzycznej można zakupić poprzez oficjalną stronę konferencji EBTA SOFIA 2018

IASTI PEER QUALITY CIRCLES

Przynależność do IASTI otworzyła nam liczne możliwości podnoszenia jakości naszej pracy. Każdy ośrodek szkoleniowy IASTI, ma możliwość i zarazem obowiązek spotykać się z wybranymi innymi ośrodkami w celu wymiany doświadczeń, poszukiwaniu inspiracji, wzmacnianiu tego co działa, wprowadzaniu użytecznych zmian. CentrumPSR ma przywilej należeć do jednego z Peer Quality Circles razem z Danish SF Institute oraz z ILK Institute fur Lösungsfokussierte Kommunikation