Aktualności

SUPERWIZJE GRUPOWE ONLINE – wszystkie grupy mają komplet! (możesz zapisać się na listę rezerwową)

 ZAPRASZAMY na spotkania indywidualne 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

> Wow! Może weźmiesz udział w szkoleniu podstawowym TSR w formie online

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czerwcu zapraszamy do naszej  „poradni” – szkolenie TSR w działaniu

>Kolejne oferta superwizji grupowych online w naszym centrum 🙂 zapraszamy

>Miło nam poinformować, że Geert Lefevere i Tomasz Świtek poprowadzą warsztat przedkonferencyjny European Brief Therapy Association w Dani na temat: Beauty of sufficient complexity! więcej

Oferta superwizji i szkolenia online – jeszcze w kwietniu!

 

 

 

 

 

 

 

 

>Witajcie!  Książka pod redakcją Tomasza Świtek, Plamena Panayotov i Boyana Strahilov została wydrukowana i czeka na czytelników. Premiera na konfernecji EBTA w Bułgarii!

 

 

 

 

 

 

 

 

> Nowe terminy szkoleń TSR –  tutaj

> Oferta dla instytucji na rok 2020. Na wszystkie szkolenia z naszego katalogu Centrum PSR, do realizacji w okresie lipiec/sierpień 2019 atrakcyjne ceny ze zniżką. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Katalog_CentrumPSR)

> Ruszył cykl TSR podstawy – co warto jest umieć:) dostępny dla każdego na naszym kanale youtube. Wpadnij na stronę z materiałami video –  i oglądaj:)

> Na stronie z materiałami nowe nagranie video – przykładowa sesja pracy w obszarze suicydalnym.

> Dzieją się kolejne edycje szkolenia zaawansowanego TSR – więcej na  na www.stsr.pl

> Zapraszamy na tegoroczną konferencję European Brief Therapy Association w Dani. szczegóły www Też tam będziemy

> Zapraszamy na konferencję Solution Focused Brief Therapy Association w Las Vegas, USA. szczegóły www Też tam będziemy

> Podczas ostatnich konferencji Solution Focused Brief Therapy Association w Montrealu – 2019, Boulder – 2018 oraz Santa Fe – 2017 Tomek Świtek prezentował z powodzeniem Model Sytuacyjny TSR, a cztery lata temu w Halifax, Kanada Tomek Świtek  prezentował warsztat na temat programu „Trzylatki skoncentrowane na rozwiązaniach”, a także wystąpi jako prelegent podczas sesji plenarnej poświęconej zmianom w TSR, w czym zresztą się specjalizujemy:) Nagranie z prezentacji tutaj.

> Ruszyły szkolenia specjalistyczne TSR dla absolwentów szkoleń na poziomie podstawowym i zaawansowanym przygotowane w ramach programów certyfikacyjnych PSTTSR oraz IASTI

> SZKOŁA TERAPII SKONCENTROWANEJ NA ROZWIĄZANIACH  

logostsrSzkolenia zaawansowane z zakresu TSR realizowane są w ramach Szkoły Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, współtworzonej przez trzy wiodące w Polsce ośrodki szkoleniowe, tj. Centrum PSR, Centrum Rozwiązań i Laboratorium ETSR. Formuła tak daje sposobność nie tylko poznania tajników TSR, ale także doświadczenia odmiennych sposobów pracy trenerów, posiadających różne doświadczenia zawodowe. Szczegółowe informacje na ten temat i kwestionariusz zgłoszenia na szkolenia zaawansowane znajdziecie na stronie: www.stsr.pl

> ZAPRASZAMY do odwiedzenia naszego kanału na YouTube

NOWY ZARZĄD PST-TSR! Podczas posiedzenia walnego zgromadzenia PSTTSR odbyły się wybory w wyniku których został wyłoniony nowy zarząd: prezes – Artur Lewiński , członkowie zarządu – Sylwia Moch-Piątek oraz Magda Szutarska! życzymy powodzenia!

>NAJNOWSZY ARTYKUŁ TOMKA ŚWITKA NA TEMAT MODELU SYTUACYJNEGO W RAMACH TSR (w j. angielskim) – PRZECZYTAJ

>NA STRONIE SOLUTIONFOCUSEDNEWS MOŻNA OBEJRZEĆ WYWIADY TOMKA ŚWITKA ZROBIONE PODCZAS KONFERENCJI SFBTA W SANTA FE, NOWY MEKSYK, USA.

> JEŚLI CHCESZ BYĆ Z NAMI PRAWIE „ON LINE” ZACHĘCAMY DO ODWIEDZANIA NASZEJ STRONY NA FACEBOOKU!  ZAPOZNAJ SIĘ Z DZISIEJSZYM – „TSR NA DZIŚ” – STRONA CENTRUM PSR NA FACEBOOKU:  ODWIEDŹ NAS

> NA STRONIE WWW.SOLUTIONFOCUSEDNEWS.COM DOSTĘPNE SĄ  POSZCZEGÓLNE CZĘŚCI WYWIADU Z TOMKIEM ŚWITKIEM – GŁÓWNIE O MODELU SYTUACYJNYM W RAMACH TSR, NA TEMAT KTÓREGO ARTYKUŁ UKAŻE SIĘ W PAŹDZIERNIKU 2014 W INTERNATIONAL JOURNAL FOR SOLUTION FOCUSED PRACTICE WWW.IJSFP.COM

> PLANUJESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZYM SZKOLENIU, LECZ ZNAJDUJESZ SIĘ W SYTUACJI W KTÓREJ TRUDNO CI SFINANSOWAĆ SZKOLENIE – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – szkolenia # centrumpsr.eu – MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ KORZYSTNY SYSTEM FINANSOWANIA RATALNEGO – W PRZYPADKU SZKOLENIA PODSTAWOWEGO – 10 rat x 150,00 zł, W PRZYPADKU SZKOLENIA ZAAWANSOWANEGO 12 RAT x 210,00 z. W PRZYPADKU WYBORU – SZKOLENIE PODSTAWOWE I ZAAWANSOWANE W JEDNYM (CZYLI DECYDUJESZ SIĘ NA STARCIE NA UDZIAŁ W OBU SZKOLENIACH) – OFERTA 24 RATY. SZCZEGÓŁY MAILOWO. POTRZEBUJESZ INNEGO ROZWIĄZANIA? ZAPRASZAMY!

(powyższe ceny dotyczą szkolenia w Warszawie – oferta na pozostałe szkolenia mailowo)

> GORĄCO POLECAMY:  SOLUTIONFOCUSEDNEWS – MIEJSCE, GDZIE MOŻESZ NP. OBEJRZEĆ WYWIADY Z PRAKTYKAMI STOSUJĄCYMI TSR (materiał po angielsku)

ŚCIEŻKI CZASU I ZMIAN

Ruszył Pielgrzym, aby Nowe oswoić,
Chciał, aby bardziej Nim się stawać mogło.
Brat- Czas ziarenkami opadającymi w klepsydrze
Pielgrzyma zmieniał,
Smagany wiatrem przystawał,
Stawał by Pięknem Chwili się nacieszyć…
Siebie w Niej rozpoznać i uczyć się z Nią żyć.
Czy Pielgrzym to Ty?
Czy Pielgrzym to Ja?

Autor: m.p.

image

image